Ласкаво просимо!
Ми вдячні Вам, за те, що Ви розглядаєте нашу компанію в якості потенційного ділового партнера. Компанія ТОВ «Київенергомонтаж» була створена в червні 1999 року для втілення своїх ідей і знань у реальність. Завзята праця, цілеспрямованість, грамотність і відповідальність співробітників за свою роботу, принесли свої плоди.
На даний момент ТОВ «Київенергомонтаж» по праву є одним з визнаних лідерів на Україні в проектуванні й монтажі зовнішнього й внутрішнього електроосвітлення, силового встаткування банківських, офісних, торгово-розважальних, промислових об'єктів і житлового фонду.
Компанія «Київенергомонтаж» відзначена «Провідною компанією України в галузі будівництва й одержала Суспільний знак якості й визнання популярності «ВИЩА ПРОБА».
Роботи, виконані нашою компанією, відрізняються надійністю й високою якістю, готовою задовольнити самих вимогливих Заказчиков, завдяки ретельному підбору фахівців, накопиченому за роки діяльності досвіду, широким можливостям виробництва, застосуванню нових технологій і сучасних матеріалів.
З 2001 року в АР Крим у м. Сімферополі й Західній Україні в м. Львові успішно працюють наші електромонтажні дільниці. З 2002 року компанія є асоційованим членом підприємців Донбасу. Один з нових напрямків діяльності ТОВ «Київенергомонтаж» є розробка техніко-економічного обґрунтування реконструкції зовнішнього освітлення міст. У процесі проектування особлива увага приділяється архітектурному підсвічуванню національних й історично значимих об'єктів.
Компанія має власне виробництво електричних щитів різного ступеня складності, якість і надійність яких високо оцінена підприємствами Державне управління справами, Держадміністрація залізничного транспорту «Укрзалізниця», АК «Київенерго», Рівенська АЕС, театр ім. И. Франка в м. Києві, «McDonald's».
Ми не зупиняємося на досягнутому, і впевнено дивлячись у майбутнє, запрошуємо Вас до взаємовигідного співробітництва, заснованому на повазі й довірі.
Завжди будемо ради бачити Вас у числі наших партнерів!

Директор
ООО «Киевенергомонтаж»
Сергій Лебедь
Наші нагороди

© ООО «Киевэнергомонтаж», 2009